Hakkımızda tr.

Bizim üretim tarihi
Shanghai Custom Packaging Co., Ltd kağıt ambalaj için on yıldan fazla, biz pazarlama ve genel olarak daha fazla fırsat arayan Çin önde gelen ambalaj şirketi olmuştur yükseldi bir Internatinal standed üretim var. Fabrikaları (3 fabrikalar) Şanghay'da bulunan ve liman şehri olan Ningbo ulaşım için daha uygun. Fabrikalar fazla 10.000 metrekarelik bir alanı işgal ve birkaç büyük miktar siparişleri karşılamak için üretim hatları oluklu.
Firmamız odak oluklu kutu, hediye kutusu, kağıt torba, kağıt tüp, mumlu kutusu, hizmet basım ve ambalaj malzemesi-müşteri tek duraklı satınalma Firmamızdan yardım için. Bu arada açıdan avantajlı Ürünlerimiz PDQ programının (kağıt ekran kutusu) olduğunu, alıcı kutusu, nakliye kutusu, tasarım hediye kutusu, mumlu ambalaj kutu lojistik tuck ve kağıt torbalar kişiselleştirilmiş. Onlar yüksek kalite bitiş yöntemi, UV, parlak, mat yüzey, altın damgalama ve Embossing yanı sıra yazdırma yöntemi flexo baskı ve ofset baskı gibi yazdırma ile tedavi edilmektedir.
1998 için biz yeni tasarım aracı ESKO ambalaj doğru yola götürecek tüm tasarım çalışmalarımız, başvuran için oymalı ve yazdırma.
İhracat ile ilgili pazar payı, AU almak 35% ve ABD çevresinde 26% , Europe 31%, Asya ve Afrika paylaşacak. zamanında repond müşteri mesleki beceri kadar önemlidir, bizim şirket personeline yetenekli ve işçi ambalaj ürünleri için sorumlu olan son derece farkındayız. kalite için 2 saat baskı, herhangi bir sırada ayrılmadan önce fabrikamız 3 kez kalite kontrol önce tasarım kontrol var.
SERTİFİKALAR
Biz ISO, FSC sertifikalı ve müşteri ve piyasa talebi karşılamak daha fazla sertifikalar için uygulanmaya devam eder.

Neden bizi seçmelisiniz?
1. gelen kağıt ambalaj içinde müşterinin tüm gereksinimini karşılamak için fabrikaları, karakteristik ve rekabetçi ürünleri entegre.
2. Shanghai Custom Packaging Co., Ltd. Şti., tek elden satın alma tedarik zinciri üzerinden oymalı, kağıt ambalaj, örnekleme, tasarım, üretim süresi hesaplaması, nakliye, batmak üzere o zaman için sonrası servis, mükemmel bir kez yapacağız. satın alma ürünleri aralığınızı büyük olduğunda bizi bulur.
3. pazarlama-kurşun bize vermek ambalaj pazarı için en az bir yeni ürünler daha çevre dostu ve dayanıklı olun.
4. tüm şirket personelimiz var 3 yıldan fazla deneyimi kağıt ambalaj ve uluslararası , o halde ne yabancı müşterilerin ihtiyaç ve nasıl söz için önemli!
5. önde gelen her zaman 5-12 gün zaman.

6. ücretsiz oymalı tasarımı.